Kim jesteśmy?


O ekipie która tworzy Sterowanie24.pl słów kilka...

Jesteśmy grupą młodych ludzi realizujących swoje pasje. Połączyły nas wspólne zainteresowania i szalone pomysły, które ciągle wdrażamy w życie. Na naszej stronie udostępniamy Wam możliwość zdalnego sterowania, w czasie rzeczywistym, zarówno oświetleniem jak i innymi obiektami związanymi z tematyką strony, które znajdują się w różnych regionach Polski.

Naszą aplikację udostępniamy Wam bezpłatnie, gdyż działamy hobbistycznie. Jeśli jednak ten projekt podoba Ci się w szczególny sposób i chcesz nas wesprzeć (finansowo, sprzętowo, czy choćby dobrym słowem) – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również nowych Wystawców. Nie pobieramy żadnych opłat za udostępnienie Twojego sterowania, dostarczamy technikę włącznie z transmisją obrazu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z Tomaszem lub Krzysztofem.

W sprawach public relations prosimy o kontakt z Tomaszem lub Mateuszem.


Tomasz Siroń
Tomasz Siroń - 27 lat (Brzeziny, lubelskie)

Pomysłodawca i inicjator Sterowania24.pl. Odpowiada za kwestię techniczne, architektoniczne oraz sprawy public relations projektu. Absolwent kierunku Mechatronika na Politechnice Lubelskiej. Aktualnie administrator i entuzjasta - systemów Linux w lubelskim oddziale przedsiębiorstwa z branży IT. Pasjonat elektroniki, informatyki oraz szeroko pojętej nauki. Uwielbia majsterkować, jest autorem jednej z najpopularniejszej facebookowej grupy, "Majsterkowanie dla każdego".

Kontakt:
Discord: tomek10861#1753
Telefon: +48 796-573-108
Mail: [email protected]
TikTok: tomek10861
Facebook: tomek10861
Github: https://github.com/tomek10861

Krzysztof Styc
Krzysztof Styc - 23 lata (Oświęcim, małopolskie)

Współautor projektu, odpowiedzialny za kod programu, transmisje wideo oraz sprawy sieciowe. Moderuje i porządkuje społeczność projektu na platformie Discord. Udostępnia na stronie swoją choinkę i drukarkę termiczną.
Zawodowo zajmuje się administrowaniem sieci w firmach telekomunikacyjnych. W wolnym czasie poszerza swoją wiedzę z zakresu informatyki i elektroniki.

Kontakt:
Discord: Krzysiek#1032
TikTok: @techkrzysiekpl
YouTube: @techkrzysiekpl

Mateusz Kołaś
Mateusz Kołaś - 20 lat (Kraków, małopolskie)

Zajmuje się kontaktem z mediami oraz sprawami techniczno-sieciowymi między innymi dostarczaniem infrastruktury serwerowej. Uczeń Zespołu Szkół Łączności w Krakowie (Technik Telekomunikacji), pracuje jako administrator sieci w kilku krakowskich firmach. Pasjonat elektroniki, sieci komputerowych oraz informatyki. W wolnym czasie uwielbia majsterkować i testować nowe rozwiązania technologiczne ułatwiające życie. Entuzjasta fotografii oraz tworzenie filmów.

Kontakt:
Discord: Mateusz#8009
Telefon: 660-438-591
Mail: [email protected]
Instagram: mkelektryka
Snapchat: mkelektryka

Wiktor Jezioro
Wiktor Jezioro - 21 lat (Pustków, podkarpackie)

Odpowiada za backend systemu i oprogramowanie klienckie sterowników oświetlenia. Absolwent Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy (Technik Teleinformatyk). Pasjonat elektroniki i programowania. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem oświetlenia estradowego synchronizowanego z muzyką oraz systemów nagłośnieniowych. Fan Linuxa i administrator serwerów. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem muzyki. Uczestniczy w rozproszonych obliczeniach naukowych na platformie BOINC. Aktualnie wykorzystują ją różne dzidzeiny nauki min biologia, astronomia, matematyka. Każdy z uczestników może podłączyć swój komputer lub smartfon do wybranego projektu naukowego i rozpocząć obliczenia.

Kontakt:
Discord: lakewik#2550
Telefon: 514-036-287
Mail: [email protected]
Instagram: lakewik
Snapchat: lakewik
Github: https://github.com/lakewik

Przemysław Kasza
Przemysław Kasza - 27 lat (Wrocław, dolnośląskie)

Współautor Sterowania24.pl. Student informatyki, zajmuje się kwestią serwerów oraz infrastrukturą projektu. Z zamiłowania administrator sieci komputerowych oraz systemów Linux. W wolnym czasie dokształca się oraz wciela w życie ciekawe projekty związane z automatyką domową.

Kontakt:
Discord: Kasha#1600
Telefon: 535-187-675
Mail: [email protected]

Marlena Martyna
Marlena Martyna - 26 lat (Lublin, lubelskie)

Czuwa nad postępem prac w projekcie (metodologia Scrum). Wspiera Zespół w kwestiach merytorycznych, językowych, będąc obiektywnym - a czasem krytycznym - doradcą. Absolwentka Chemii UMCS w Lublinie, aktualnie w trakcie doktoratu. Pasjonatka wojskowości, zagadnień kryminalistycznych, wielbicielka literatury fantastycznej, kryminałów... i kotów.

Kontakt:
Mail: [email protected]

Mateusz Lachowski
Mateusz Lachowski - 30 lat (Lublin, lubelskie)

Odpowiada za wdrażenie metodyki DevOps. Absolwent ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie w kierunku Technik Informatyk (Administrowanie systemów operacyjnych oraz sieci). Aktualnie DevOps w jednej z prężnie rozwijających się firm na rynku IT. Pasjonat nowych rozwiązań w świecie IT oraz zwolennik wdrażania automatyzacji procesów. Prywatnie posiada brązowy pas Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz jest trenerem w jednym z lubelskich klubów sportów walki.

Kontakt:
Mail: [email protected]
Facebook: mateusz.lachowski.5
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/mateusz-lachowski-aa135a181

Hubert Ryfiński
Hubert Ryfiński - 28 lat (Dąbie, lubelskie)

Współwykonawca praktycznej części projektu, odpowiedzialny za wsparcie w terenie. Zajmuje się kwestiami powiązanymi z transmisją audio - wideo, np. szopki bożonarodzeniowej na rynku w Modliborzycach, a także obsługą techniczną. Pasjonat fotografii, elektroniki i dobrego filmu. W wolnym czasie pracuje nad oprogramowaniem z dziedziny Smart Home.

Kontakt:
Telefon: 570-767-756
Mail: [email protected]
Instagram: realizatorja

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Zobacz również zakładkę "Jak to działa?"

Dołącz do naszej społeczności!

Fanpage na Facebooku

Przejdź na Facebook

Czat tekstowy i głosowy na Discordzie

Dołącz na Discord