Kim jesteśmy?


Tomasz Siroń
Tomasz Siroń - 25 lat (Brzeziny, Lubelskie)

Pomysłodawca i inicjator sterowania. Zajmuje się kwestią techniczną, architektoniczną oraz sprawami Public Relation projektu Sterowanie24.pl. Absolwent mechatroniki (magister, inżynier) na Politechnice Lubelskiej, aktualnie pracuje jako administrator systemów Linux w lubelskim oddziale przedsiębiorstwa z branży IT. Pasjonat elektroniki, informatyki oraz szeroko pojętej nauki. Uwielbia majsterkować (autor jednej z najpopularniejszych facebookowych grup o majsterkowaniu - Majsterkowanie dla każdego), na co dzień użytkownik Linuxa.

Kontakt:
Tel: 796-573-108
Email: [email protected]
Snapchat: tomek10861
Facebook: tomek10861

Krzysztof Styc
Krzysztof Styc - 22 lata (Oświęcim, Małopolskie)

Współautor i współwykonawca sterowania, jest zaraz po Tomku najstarszym członkiem zespołu. Zajmuje się kwestią transmisji wideo, a także sprawami sieciowymi. Na co dzień jest administratorem wielu sieci telekomunikacyjnych.

Kontakt
Mail: [email protected]
Instagram: krzysztofstyc
Snapchat: krzysztofstyc
GitHub: https://github.com/fcqpl

Mateusz Kołaś
Mateusz Kołaś - 18 lat (Kraków, Małopolskie)

Osoba decyzyjna, zajmuje się kontaktem z mediami oraz sprawami techniczno-sieciowymi w projekcie Sterowanie24.pl. Zajmuje się kwestią serwerową jak i stroną WWW. Uczeń Zespołu Szkół Łączności w Krakowie (Technik Telekomunikacji). Pasjonat elektroniki, automatyki oraz informatyki. W wolnym czasie uwielbia majsterkować i testować nowe rozwiązania ułatwiające życie. Oprócz tego interesuje go fotografia oraz tworzenie filmów.

Kontakt
Tel: 660-438-591
Mail: [email protected]
Instagram: mkelektryka
Snapchat: mkelektryka

Wiktor Jezioro
Wiktor Jezioro - 19 lat (Pustków, Podkarpackie)

W projekcie sterowanie24.pl odpowiada za część programistyczną. Uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy (Technik Teleinfomatyk). Pasjonat elektroniki i programowania. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem oświetlenia estradowego synchronizowanego z muzyką. Fan Linuxa i administrator serwerów, w wolnym czasie zajmuje się tworzeniem muzyki. Uczestniczy w obliczeniach naukowych na platformie BOINC.

Kontakt
Tel: 514-036-287
Mail: [email protected]
Instagram: lakewik
Snapchat: lakewik
GitHub: https://github.com/lakewik

Przemysław Kasza
Przemysław Kasza - 25 lat (Wrocław, dolnośląskie)

Współautor i współwykonawca sterowania, student informatyki, zajmuje się kwestią serwerów oraz infrastrukturą projektu. Z zamiłowania administrator sieci komputerowych oraz systemów Linux, w wolnym czasie dokształca się oraz wciela w życie ciekawe projekty związane z automatyką domową 🙂

Kontakt
Tel: 535-187-675
E-mail: [email protected]

Hubert Ryfiński
Hubert Ryfiński - 26 lat (Dąbie, Lubelskie)

Współwykonawca praktycznej części sterowania, wsparcie terenowe. Zajmuje się kwestiami powiązanymi z transmisją audio - wideo szopki bożonarodzeniowej na rynku Modliborzyc, a także częścią elektroniczną. Pasjonat fotografii, elektroniki i dobrego filmu. W wolnym czasie pracuje nad automatyzacją swojego domu. Nie boi się wyzwań oraz powiązanego z nimi ryzyka.

Kontakt
Tel: 570 767 756
Mail: [email protected]
Instagram: realizatorja

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Zobacz również zakładkę "Jak to działa?"

Dołącz do naszej społeczności!

Fanpage na Facebooku

Przejdź na Facebook

Czat tekstowy i głosowy na Discordzie

Dołącz na Discord